Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rindkere ülemine osa | 85 cm |
| Alumine rind | 72 cm |
| Vöökoht | 58 cm |
| Hip | 87 cm |
| Õlg | 35 cm |
| Jala pikkus | 87 cm |
| Reie | 50 cm |
| Käe pikkus | 68 cm |
| Tald | 22 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Suuline sügavus | 10 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
| Neto kaal | 38 kg |
Nukugalerii


























Arvustused
Ülevaateid veel pole.