Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rindkere ülemine osa | 97 cm |
| Alumine rind | 72 cm |
| Vöökoht | 68 cm |
| Hip | 115 cm |
| Õlg | 42 cm |
| Jala pikkus | 104 cm |
| Reie | 56 cm |
| Käe pikkus | 66 cm |
| Tald | 24 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Suuline sügavus | 10 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
| Neto kaal | 56 kg |
Nukugalerii





















Arvustused
Ülevaateid veel pole.