Kirjeldus
Temast
Täissuuruses nukkude lisamine seksnukkude kataloogi suurendas armastusnukkude kasutamist. Inimesed, kes armastasid suurt saagiseksi, vajasid juba suuri seksnukke. Nendel nukkudel on saadaval realistlikud omadused, nagu pehme nahk ja loomuliku välimusega ilusad juuksed. Need on ühed kõige realistlikumad õhkimisnukud turul. Need on valmistatud peamiselt pehmetest TPE materjalidest ja pakuvad oma teenuste eest parimat väärtust.
Selle ja paljude teiste seksnukkude ja täiskasvanute mänguasjade jaoks võite külastada meie seksnukkude poodi. Meil on ülirealistlikud nukud, mis võivad liikuda, et näidata, kuidas nad teatud puudutustele reageerivad. Need nukud on loodud suudlemise ajal huulte liigutamiseks. Nukukiisu saab panna reageerima ka igale liigutusele ja puudutusele. Meil on müügil ka anaalnukud. Nendel nukkudel on head anaalõõnsused, mis on elastsed ja pakuvad seksuaalset naudingut suurepäraselt. Need on elusuuruses seksnukud ja pakuvad teile parimat teenust. See lihtsalt tõestab, kui pikka pikkust on meeste seksinukud sellise täiuslikkuse saavutamiseks läbinud.
Hankige endale seksnukk, elage natuke.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rind | 81 cm |
| Vöökoht | 58 cm |
| Hip | 87 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 11 cm |
| Vaginaalne sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.