Kirjeldus
Temast
Seks, parim pahe. Seksnukkude kasutuselevõtt muutis seksi nii kõigile kättesaadavaks. Ja see andis inimestele ka võimaluse väljendada oma soove. Igas mõttes on seksnukud võitnud kõik. Seksnukkudel on palju variatsioone üle kogu maailma. Tpe love-nukud on atraktiivsed inimestele, kes armastavad nalja väikestes suurustes, inimesi, kes on tinakesed või väikesed naised. Need on saadaval ka lühikeste seksnukkudena, väikese kasvuga nukkudena lühikeste tüdrukute kinnismõtete jaoks.
Mõned nukud on ehitatud täpselt nagu teibatantsijad, lihased on õigetes kohtades ja teate, et inimesed, kes armastavad striptiisiklubisid, on nendest nukkudest väga huvitatud. Mõned fetišid on ka imelikud, näiteks on inimesi, kes lihtsalt armastavad elusuuruses saatanlikke nukke, need on gooti armastajad.
Avatari seksnukk on esindatud paljudes tasuta nukupornograafias, mistõttu on see kõige vaadatuim seksnukuvideo.
Ja et me ei unustaks, vajavad seksinukud omanike hooldust. Need nukud võivad kuritarvitamist seksuaalselt vastu võtta, kuid selleks, et nad näeksid atraktiivsed välja, vajavad nad ka TLC-d. Enamikul neist kipub siin või seal silm lahti minema või mõni karv kukub ära. Nukkude silmad on kergesti vahetatavad ja veebis hõlpsasti saadaval.
Ärge unustage oma nuku alati nautida.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 164 cm |
| Rind | 99 cm |
| Vöökoht | 62 cm |
| Hip | 116 cm |
| Neto kaal | 55 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 22 cm |
| Anaalne sügavus | 18 cm |
Nukugalerii






















Arvustused
Ülevaateid veel pole.