Beschreibung
Über sie
Discover the best ever sex doll ever designed according to the Joy Model. Made from state-of-art technology, and with realistic materials, this Real Looking Sex Doll will meet your every desire. Natural looking and having shapes that mirror those of a man or woman, every stroke will have you gasping in wonder.
However, what makes our Joy Model unique is that it can not only walk and manipulate through pre-defined scripts or by voice. Because our real robot sex doll videos with the beautiful Joy model can make you feel like you are living in your fantasy world.
Discover true privacy 2. 0 with the world’s most high-tech sex dolls – get to know Joy Model and be ready for ultimate pleasure.
Maße
| Material | TPE |
| Höhe | 163cm |
| Oberweite | E |
| Volle Büste | 88cm |
| Taille | 63cm |
| Hüfte | 90cm |
| Fuß | 20 cm |
| Mündliche Tiefe | 15cm |
| Vagina-Tiefe | 17cm |
| Anale Tiefe | 15cm |
| Reingewicht | 37kg |
Puppengalerie






















Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.