Beschreibung
Über sie
A digital sex doll video contains instructions to getting the best out of sex dolls. To use sex doll the right way, you need to discover the things that turn you on. The giveaway sex doll is a discounted sex doll to help people afford it.
A full size sex doll under $1,000 range will include sex dolls from the tpe and silicone range. The bloodborne doll sex cosplay game is another way to enhance satisfying yourself. An elsa sex doll adult is always ready to be engaged in an awesome, fun-filled sex session.
The Jessica sex doll video is one of the best things you can invest your time in. This is because it will help in intimate moments with the sodapoppin mail time sex doll. The cyberskin male sex doll has the texture of a human skin. Aside that, the cyberskin male sex doll responds to you riding him with sex sounds.
Maße
| Material | Silikonkopf + TPE-Körper |
| Höhe | 166 cm, Körbchengröße C |
| Reingewicht | 33kg |
| Büste | 82cm |
| Taille | 52cm |
| Hüfte | 85cm |
| Schulter | 37cm |
| Arm | 53cm |
| Hand | 15cm |
| Bein | 89cm |
| Fuß | 21cm |
| Vaginale Tiefe | 18cm |
| Anale Tiefe | 17cm |
Puppengalerie











Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.