Beschreibung
Über sie
This design masterpiece is one of the most perfect close-up sex dolls ever. You don’t want to be like the man in the fucking latex sex doll gif having an allergic reaction. You want to be able to have your own 2016 full sex doll movie. Not many sex doll men manufacturers have gotten this sex doll right. The nude Lucifer sex doll is one of the best heating blanket-type sex dolls on the market. You will love the weight of the love doll on your skin, and even more you will love how warm she can make you feel. The ebony sex doll’s ass will make you wonder if it is a living sex doll transformation. You will love her and never question I’d you have s gif sex doll from wish or if you were sold a plastic woman sex doll. This is the real deal.
Maße
| Material | TPE |
| Körpergröße | 166 cm C-Körbchen |
| Reingewicht | 33kg |
| Volle Büste | 81cm |
| Unter Fehlschlag | 62cm |
| Taille | 53cm |
| Hüfte | 84cm |
| Fußlänge | 21cm |
| Schulter | 42cm |
| Vagina-Tiefe | 18cm |
| Anustiefe | 15cm |
| Mündliche Tiefe | 12cm |
Puppengalerie



















Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.