Beskrivelse
Om hende
Leder du efter en sexdukke med løse led. En der kan antage ? Denne sexdukke med cumshot ægte dukke har den fleksibilitet og solide bygning, du leder efter. Dette er takket være et godt detaljeret heksesex dukkedesign. En som 1/8 størrelse mandlig kønsdukke aldrig kunne måle sig med.
Ydermere er denne karada ni kiite sexdukke et godt valg, hvis du ønsker at nyde fuldstændig fordybende sex. Derfor er dette den ideelle harmonidukke til alle dine seksuelle behov. Takket være denne lyserøde hårsex-dukke. Du kan være sikker på, at hvert øjeblik udforsker dine vildeste seksuelle fantasier med denne zoastria sexdukke. Lover at være fuldt ud I,,ersive. Derfor, med denne sex dukke kneppe dukke. Du kan være sikker på, at din fulde seksuelle tilfredsstillelse kun er et par klik væk. Du behøver ikke engang at bekymre dig om sexdukkens oprindelse. Du kan være forvisset om, at du vil få en fra en af de bedste leverandører af menneskelige sexdukker på internettet.
Dimensioner
| Højde | 16,14 tommer/41 cm |
| Bryststørrelse | 24,02 tommer/61 cm |
| Hofte størrelse | 30,51 tommer/77,5 cm |
| Taljestørrelse | 42 cm/16,54 tommer |
| Benlængde | 20 cm |
| Nettovægt | 7,5 kg |
| Vaginal | 14 cm/5,5 tommer |
| Anus | 13,26 cm/5,22 tommer |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.