Beskrivelse
Om hende
Er du på udkig efter kærlighedsdukker til mænd? Hvis ja, vil du måske tjekke denne japanske naturtro sexdukke ud. Hendes lange blonde hårfjer hen over sin seng og hendes forførende positur er meget indbydende.
Den billige TPE-dukke er måske lav i pris, men hun er ikke lav i kvalitet. Alt fra hendes smukke skulpturelle ansigt til hendes sexede krop og stramme dukkefisse er udsøgt.
She is a adult love doll and has been reviewed many times on the sex doll forum. Her category might be 158cm love dolls or petite sex dolls, but each time, she tops the class. If you want a realistic real life love doll for the company or for their youth, you will truly enjoy the small tit sex doll. Especially if the bigger breasts scare you or you like smaller body features.
Sexdukkebilleder af hende yder slet ikke hende retfærdighed, selvom rigtige dukkebilleder er taget professionelt. Hendes bløde TPE-skind gør hende nem at holde og putte, og hendes perfekte lyserøde dukkefisse er så smuk, at du kan komme bare ved synet.
Hun er formet som en supermodel, og hun vil gå nøgen på landingsbanen kun for dig.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 162 cm F kop |
| Buste | 80 cm |
| Underbust | 60 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofter | 85 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.