Beskrivelse
Om hende
Her er en ny tilføjelse til silikonesexdukken; 154 cm sexdukke, der smører. Denne skønhedsdukke, som mest ligner livet, er blevet lavet med meget finurlighed af kostbare materialer, for intet andet end ulegeret glæde og tilfredsstillelse.
Fra en tårnhøje 154 cm høj er denne model en seksualdukke i silikone med et fremtrædende realistisk hoved og krop med bløde afrundede kurver på ethvert strategisk punkt. Fleksibiliteten i dukkens led og andre valg, såsom farven på håret, farven på øjnene, hudtonen og typen af kønsbehåring af piger, gør det nemt at udvikle den finere drøm.
Men det, der adskiller vores virksomheds produkt fra resten af produkter på markedet, er, at dette produkt har et urinsystem integreret i det, og det betyder, at det kan tisse som en rigtig kvinde. Dette ville selvfølgelig være en ret realistisk tilføjelse til din seksuelle leg med piberdukkerne.
Brug din kreativitet til det maksimale uden negative kommentarer og skævheder fra andre mennesker ved at kontakte os, og vi vil sørge for, at det resterende arbejde udføres professionelt. Bestil den bedste ven, der vil forstå alle dine ønsker - bestil nu!
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 153 cm |
| Øvre Buste | 77 cm |
| Under Bust | 61 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Ben | 80 cm |
| Fod | 18 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 29 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.