Beskrivelse
Om hende
Hvis du er klar til at rykke op på niveauet for voksenunderholdning, så er her de 10 bedste sider til dig. Du kan finde en verden af seksuelle fornøjelser på sex dukke phub - dit one-stop sex dukke indkøbscenter. Opbevaringen af et stort antal sexdukker med ægte følelse betyder, at du vil blive oprigtigt overrasket over, hvor realistiske og vellavede vores dukker er.
Men det er ikke der, det ender; Vi har også en liste over udskiftningshoveder for at sikre, at din yndlingsledsager er så ny, som du vil have den. Håret, ansigtsudtrykket og kroppen kan vælges forskelligt, så du kan få den perfekte partner, uanset hvad du ønsker.
For ikke at nævne, besøg venligst vores nyligt tilføjede produkt Sex Doll Film 2016! Sexscenerne er hotte, og denne dampende film udforsker de forskellige anvendelser af vores top of the line Real Sex Dolls som aldrig før. Så hvorfor vente? Kom til os nu og kast dig ud i verden, hvor sjov er uendelig, og hvor ingen nogensinde vil sige 'nej' til dig.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm |
| Buste størrelse | E |
| Fuld Buste | 88 cm |
| Talje | 63 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Fod | 20 cm |
| Mundtlig dybde | 15 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.