Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Brystlinje | 101 cm |
| Taljelinje | 86 cm |
| Hip Line | 108 cm |
| Skulder bredde | 35 cm |
| Benlængde | 83 cm |
| Armlængde | 57 cm |
| Lårlinje | 65 cm |
| Kalvelinje | 33 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Nettovægt | 55 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.