Beskrivelse
Om hende
Private mennesker, mere som hemmelighedsfulde mennesker, kan ikke lide, at deres virksomhed er derude. De ville i stedet ikke vide noget om dem og hvad de end gør, men det tager ikke det faktum, at de ligeså har seksuelle fantasier. Deres seksuelle fantasier er grunden til, at de perfekte sexdukker for dem er voksne kærlighedsdukker. Disse rigtige dukker er bittesmå og ville ikke have noget problem med at gå efter en almindelig dukke, hvis de bliver set af en person, der ved lidt eller ingenting om disse naturtro dukker. Aury tilhører sexdukkegruppen i fuld størrelse.
Denne virkelige dukke har en lille buet krop med de perfekte bryster og numse, som giver hende et legedukke-look og på samme tid et ægte sexdukke-look. Du kan nemt holde denne fandedukke og placere hende i enhver position efter eget valg uden at brække en knogle og hurtigt gemme denne kærlighedsdukke efter at have brugt hende.
Hvis du elsker at holde din virksomhed privat, og du ønsker, at din private virksomhed skal forblive privat til enhver tid, selv i uventede situationer, er Aury den perfekte sexdukke i naturlig størrelse, som du kan få. Denne kvindelige sexdukke vil gøre dig i stand til at leve din dobbelte livsstil, opføre dig normalt og også udfolde dine seksuelle fantasier, uden at nogen finder ud af det.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Benlængde | 85 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.