Beskrivelse
Om hende
This is a highly realistic 2018 sex doll. One that was built to offer the very best sexual experience. Thus, sex doll how high-end male sex doll simulates you on three fronts. First, this 3d sex doll mobile phone real doll looks stunningly realistic. Hence, you get visually engaging sexual stimulation just by looking at it.
Furthermore, in terms of functionality, this fuck friends sex doll was built top offer the very best sexual experience. Hence, every intimate part works just like the real thing. Hence, with this real life female sex doll. You can enjoy oral, anal and vaginal penetration in whatever form or order you choose. Moreover, this webcam girl sex doll feels so realistic. This means that every moment of staci doll sex feel like doing it with a real person. So, you can enjoy your sex doll with strap on or however your fantasies decide.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 167 cm |
| Fuld Buste | 83 cm |
| Under Bust | 67 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofter | 98 cm |
| Skulder bredde | 39 cm |
| Armlængde | 69 cm |
| Indersømslængde | 80 cm |
| Fodlængde | 23 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
| Mundtlig dybde | 18 cm |
| Vægt | 30,5 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.