Beskrivelse
Om hende
Har du set en sexdukke spise fisse? Der er ingen seksuel stil, som en realistisk sexdukke mænd til mænd ikke kan bruges til. Sono bisque dukke-sexscenen fremhæver de bedste måder at opleve orgasme på. Yndlingsdele af sexdukkebåndet er sexdukkens røv og bryster, der bruges til at øge glæden.
Scralett sexdukken kan tilpasses som en rødhåret eller blond dukke. Selv bryststørrelserne på sexdukke-anime Xnxx er alle tilpasset efter kundens behov. Det er blevet almindeligt at have sexdukker med berømtheders ansigter. Som et resultat har vi sexdukken Katy Perry og Jessica kanin-sexdukken på lager.
Det er forståeligt at have en sexdukkepartner sammen med en menneskelig partner. Dette er så du kan vide de ting, der behager dig og kommunikere dem til din menneskelige seksuelle partner. I dette arrangement vil scralett-sexdukken ikke føle sig jaloux, fornærmet eller brugt.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 168 cm |
| Øvre Buste | 80 cm |
| Under Bust | 63,5 cm |
| Talje | 58,5 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Armlængde | 64 cm |
| Benlængde | 82 cm |
| Nettovægt | 38 kg |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.