Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 160 cm |
| Brystlinje | 76 cm |
| Taljelinje | 51 cm |
| Hip Line | 83 cm |
| Skulder bredde | 37 cm |
| Benlængde | 79 cm |
| Armlængde | 58 cm |
| Lårlinje | 42 cm |
| Kalvelinje | 29 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Nettovægt | 29 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri









Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.