Beskrivelse
Om hende
This is a realistic hentai sex doll fuck doll made using the latest in sex doll technology. Combining the best quality medical grade tpe materials. And it adheres to very high standards of quality. The result is a silvera sex doll that has great looks. Well detailed design. Flesh like feel, and functionality.
Furthermore, this snl sex doll is highly durable. This is partly because this anime plush sex doll has an in-built metal skeleton. This skeleton gives this sex doll that can talk price doll a solid frame. One that can be bent into any pose you fancy.
Moroeve, you can be like the black man talks about sex doll he enjoys the most. Once you explore the features of this living sex doll anime doll. You can feel true sexual stimulation focused on your sexual needs. Hence, if you are looking to buy a pedophilia teen sex doll naked doll. Your girl cumming on bbc sex doll fantasy can finally be your reality.
Dimensioner
| Nettovægt | 38.14lbs / 17.3kg |
| Bruttovægt | 48.5lbs / 22kg |
| Øvre Buste | 33.07in / 84cm |
| Under Bust | 21,26 tommer / 54 cm |
| Hofteomkreds | 31.69in / 80.5cm |
| Taljeomkreds | 19,29 tommer / 49 cm |
| Benomkreds | 15.94in / 40.5cm |
| Benlængde | 7,87 tommer / 20 cm |
| Siddehøjde | 19,29 tommer / 49 cm |
Dukkegalleri


















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.