Beskrivelse
Om hende
Vi har sat de bedste voksendukker til salg, disse dukker kommer med søde ansigter, store bryster og charmerende øjne.
Udseendet på Denne naturtro dukke blev skabt til at modellere en rigtig kvinde, og det ville være svært at skelne hende fra en, Quinn-dukken, som hun kærligt kaldes, kan få dig i humør ved blot at se på hendes nøgne krop. Du kan vælge sexet lingeri til hende, og du kan klæde hende på, som du vil, hun ser også sexet ud, når hun er nøgen.
Hun er den mest realistiske dukke, og hun er meget barmfagre, hvis du har en fetich til barmfagre kvinder, så bør du overveje at købe denne barmfagre dukke.
Disse dukker er specialfremstillede, du kan ændre kropsdele og erstatte dem med den type du ønsker, disse sexdukker er også pornodukker, og hun er den bedste ledsager, hvis du vil udforske dit sexliv.
Disse dukker kommer til en overkommelig pris, man skulle tro, at man købte en gratis fandedukke.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 157 cm C kop |
| Buste | 75 cm |
| Underbust | 60 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofter | 97 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
Dukkegalleri










































































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.