Beskrivelse
Om hende
lille talje, spidse bryster og en lille fast røv. Disse beskriver alle den voksne fanden dukke. En lille kompakt sexdukke, der er meget bærbar. De gør det så meget nemmere at rejse med din sexdukke. De fleste mennesker bruger nu en kærlighedsdukke til deres seksuelle behov. Dette skyldes den fleksibilitet, som disse dukker bringer. At have en god seksuel partner til at slukke dine seksuelle lyster, når som helst du har lyst. Det er sjovt at kneppe en rigtig dukke.
De fleste af de dukker, der sælges i dag, kan tilpasses til dine behov. Det er lidt ligesom at lave en sexdukke ting, hvor du vælger hvilke funktioner du vil have din dukke til at have. Ligesom at afkrydse valgmulighederne for at inkludere nogle opgraderinger, et større bryst, hudtone, størrelse og det hele.
Sexdukkerne bruges også i voksenindustrien som pornostjernedukke. Bliver brugt til at lave pornovideoer. Ægte dukke-sexdukkeporno er langsomt, men sikkert ved at tage fart i pornoindustrien.
For at lære mere om de typer dukker på vores lager, kan du besøge, sexdukke japansk eller sexdukke Japan. Her får du mulighed for at gennemse vores katalog og de mange funktioner og eftersalgsservice, vi tilbyder.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 161 cm E kop |
| Buste | 93 cm |
| Underbust | 73 cm |
| Talje | 62 cm |
| Hofter | 102 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 48 kg |
Dukkegalleri



























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.