Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Kropsstørrelse | 164 cm D kop |
| Nettovægt | 40 kg |
| Fuld Buste | 79 cm |
| Under Bust | 61 cm |
| Talje | 57 cm |
| Hofte | 93 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skulder | 31 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.