Beskrivelse
Om hende
Meet the Ayren sex doll, a novel, and authentic product that is delicately constructed with superior quality and realism to help you achieve the dream of fulfilling your fantasy. Imagined by the Japanese culture, this realistic beauty stands out with numerous features that let you live the dream of your life.
Now get a device that provides you with more pleasure than ever before. Our Japanese sex dolls are Reddit users top-rated ones. Composed of the highest quality materials, the lovely sex toy is a marvelous enhancement to your sex life. Using the toy, for example, you may try out various positions and themes high above the ground.
Will you also explore our hentai sex dolls? You are welcome to try our erotic life-sized anime girls for men, kind of puerile yet fun. This is the ultimate enjoyment with a variety of role-playing scenarios at your disposal that you can imagine.
Discovering new worlds is easy, just like in the movies! Experience the future with the Ayren sex doll collection – where fantasy becomes a reality.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Øvre Buste | 85 cm |
| Under Bust | 68 cm |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 85 cm |
| Ben | 80 cm |
| Fod | 19 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 30 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.