Beskrivelse
Om hende
Hej! Fuzzy er her. Dine elskede lol-dukker i vand med buttede kroppe, uerstattelig hud, hypnotiske ansigter og fantastiske afroamerikanske træk giver dig den forsikring om, at du er lyset i hendes liv. Hun vil opfylde din fantasi. Og vores lystdukke plus manipulation gennem et metalskelet, der er så fleksibelt at tilpasse sig ethvert kønssynspunkt efter dit valg. Og hendes stabilitet er uovertruffen.
Hendes krop er designet med din kropslige tilfredshed i tankerne og lavet af materialer af høj kvalitet. TPE bruges til hudproduktion. Det ligner menneskelig hud. Fra håret på hendes hoved til hendes fødders sjæl, ansigtsudtrykket til hendes optræden i sengen, alt er menneskelignende.
Sexdukke xxx med enorme numser ser yndig ud. Ben på skulder sex stil med munecas dukker, så vil du elske denne store Quinn dukke.
Uanset hvilket design du søger, hvad enten det er høje dukker, shotgun kærlighedsdukker, eller du er en fan af muskuløse sexdukker, er alle inden for rækkevidde, fordi en stor røv og en stor buste er enhver mands valg. Busty fit dukke har åbenbaret sig for dig, så du ville skyndsomt plukke hende, slikke hende, kærtegne hende og lade det sjove begynde.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 87 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Fodlængde | 22 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.