Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 167 cm |
| Buste | 79 cm |
| Talje | 68 cm |
| Hofte | 92 cm |
| Arm | 62 cm |
| Skulder bredde | 39 cm |
| Benlængde | 88 cm |
| Fodlængde | 26 cm |
| Penis længde | 17 cm / 22 cm |
| Penis diameter | 11,5 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 47 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.