Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 161 cm |
| Buste | 83 cm |
| Ned buste | 65 cm |
| Hofte | 82 cm |
| Waitst | 59 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Armlængde | 49 cm |
| Håndlængde | 20 cm |
| Benlængde | 80 cm |
| Mundtlig | 12 cm |
| Vaginal | 15 cm |
| Anus | 12 cm |
| Fodlængde | 20 cm |
| Nakkeomkreds | 28 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
| Armomkreds | 22 cm |
| Låromkreds | 55 cm |
Dukkegalleri




















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.