Beskrivelse
Om hende
Lad mig præsentere Malena Sex Doll, der er lavet med mange detaljer og mål. Denne 162 cm Japanske dukkeøjne sexledsager sikrer tilfredsstillelse af orgamer, som du aldrig har oplevet før. Den er designet af TPE-materiale, hvilket gør den til en livlignende krop, der gentager al kvindeligheden hos en dame. Hendes ansigt er henrivende, hendes hår skinnende og hendes hud glat, og hun vil få dine øjne til at springe i det øjeblik, du lægger dit blik på hende.
Realistisk med hensyn til bevægelser af leddene og stillinger, Malena Sex Doll præsenterer par med adskillige alternativer til tidspunktet for administration af seksuelle funktioner. Tillad dig selv at blive taget til det forbudte og nyd den ultimative form for nærhed med dette realistiske seksuelle hjælpemiddel. Lad hende fuldt ud tilfredsstille alle disse fantasier, som du har til hende i dag!
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 167 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Under brystet | 67 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Armlængde | 70 cm |
| Skulder bredde | 33 cm |
| Kalvelinje | 28 cm |
| Lårlinje | 50 cm |
| Benlængde | 87 cm |
| Fodstørrelse | 23 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 30,5 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.