Beskrivelse
Om hende
Du har måske følt, at den mest ekstraordinære sexdukke på 170 cm ikke er anden end denne kendis-sexdukkeporno kaldet Tina; du er meget præcis. Og når denne sexdukke åbner munden, vil du være enig i, at hun faktisk er den mest berømte Valentina sexdukke med store bryster og en blød røv. Denne sexdukkes lave pris er faktisk den mest overkommelige menneskelige sexdukke du nogensinde kan få.
Hendes kaninpiges sexdukkes søde slanke ansigt og udsøgte form er bevis på hendes usædvanlige betydning. Sandheden er, at mange mennesker havde deres første kærlighed i gymnasiet, da piger ikke var små, så denne muskelpige sexdukke står som en påmindelse om, hvordan deres første kærlighed ser ud.
Og ved du, at du kan forblive nøgen med denne nøgne pigesex-dukke, og din kærlighed og dine ønsker til hende vil stadig være de samme, selv efter at have ejet hende i nogen tid, alt sammen på grund af hendes runde fulde bryst og sexede kurvede krop, som hun vil altid bringe til dit bord hver dag. Og hvis du får denne sexede sexdukke en kop, der passer hende godt, vil hun bruge hele sit liv på at varme din seng med sin realistiske perfekte krop; hendes rene tabubelagte sexdukke dræber lille talje og slanke ben er de sande kendetegn ved en kvinde, der drejer en mand.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Buste | 89 cm |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 81 cm |
| Armlængde | 65 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 34 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.