Beskrivelse
Om hende
Sex er kunst. Kunst er liv. Så det er sikkert at sige, at sex er livet. Det er så skuffende, at flertallet ikke har, og måske aldrig vil, nyde sexens orgasmiske lyksalighed. At adoptere en sund seksuel livsstil vil resultere i lavere blodtryk og et bedre immunsystem, samt bedre hjertesundhed og muligvis en lavere risiko for hjertesygdomme. Forbedret selvværd. nedsat depression og angst. Øget libido. øjeblikkelig, naturlig smertelindring. Fordelene ved sex med den store brystdukke er utallige.
Sex med en forbandet kærlighedsdukke er den bedste form for stresslindring nogensinde. En forbandet pigedukke vil forbedre din seksuelle viden. Sex blev også udråbt som værende det ældste erhverv (prostitution), så det er rystende, når mennesker bagatelliserer dets betydning.
Der er dog mennesker med den rette mængde seksualdrift; der er også dem, der ikke nyder sex; og så er der dem, der har haft dårlige sexoplevelser, som kan tilskrives for tidlig sædafgang, en historie med seksuelle traumer, stress og seksuelt overførte infektioner.
Du kan få din vilje ved at fifle med kærlighedsdukker. Vi har en bred vifte af billige sexdukker i silikone. lige fra lodne sexdukker til voksne sexdukker i silikone. Det er en silikone pigedukke, der sikrer maksimal tilfredshed.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 168 cm |
| Bryst | 82 cm |
| Under brystet | 70 cm |
| Talje | 63 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Armlængde | 68 cm |
| Skulder bredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 53 cm |
| Benlængde | 80 cm |
| Fodstørrelse | 23 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.