Beskrivelse
Om hende
MiisooDoll har de bedste kvindelige kneppedukker på markedet, og det bedste er, at vi også har de bedste budget-sexdukker.
Da vi har så mange forskellige typer sexdukker, har vi lige hvad du har brug for. Bare lad os det vide. Dette er Lia.
Lia er en af vores mest fotogene sexdukker, men selv sexdukkebillederne yder hende ikke retfærdighed. Hvis du har set kærlighedsdukker nøgen personligt, ved du, at billeder af sexdukker ikke yder dem retfærdighed. Alligevel gør vi vores bedste.
Lia er en af kærlighedsdukkerne med en krop så spektakulær, når du ser en anden dukke nøgen. Det vil ikke ske dit udseende. Ja, hun er så perfekt.
Vi kender mange sexdukkebilleder i sexdukkegallerierne, der fremhæver og viser alle deres forskellige kærlighedsdukker, men kun få kommer tæt på hende.
Hun har et par pæne C-cup bryster, en lille talje og brede hofter. Hun har også en rund røv perfekt til at tage backshots, og du vil sætte pris på hendes taljedrejning, når du knepper hende bagfra. Dine drømmes kvindelige fandedukke? Hun hedder Lia, og hun er lige her.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Buste | 84 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Arm | 55 cm |
| Ben | 89 cm |
| Fod | 19 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri



















































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.