Beskrivelse
Om hende
Mød den seneste innovation inden for voksen nydelse for at tage din nydelse til det næste niveau: Allason Sexdukker i rør, ægte sexdukker i Albba samt oliesexdukker. Disse livagtige dukker er lavet af materialer af høj kvalitet og pakket ind i den nyeste teknologi, og de giver en anderledes form for tilfredsstillelse. Fra muligheder for hårfarve, øjenfarve og kropstype er alt gearet til at opfylde dine ønsker. Vores dukker har også et indbygget varmesystem installeret i hver dukke for at give den ægte følelse. Designet til at give dig timevis af sjov uden risiko for, at kvalitet og sikkerhed forringes, vil vores sexdukker i rør hjælpe dig med at leve dine vildeste drømme ud, uden at nogen andre ved det. Vent ikke, og forkæl dig selv med Allasons fantastiske produkter i dag!
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 153 cm |
| Buste | 85 cm |
| Under Bust | 64 cm |
| Talje | 49 cm |
| Hofte | 96 cm |
| Arm | 62 cm |
| Håndflade | 16 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Ben | 70 cm |
| Fødder | 20 cm |
| Nettovægt | 37,5 kg |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri

























































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.