Beskrivelse
Om hende
Har du nogensinde prøvet en homoseksuel solid dukke? Er du en kvinde, der elsker kvinder? Hvorfor bøvle med de fjollede solide dukker til mænd, når du kan få en af de mest avancerede sexdukker at sakse med? Vi tror virkelig, at denne japanske kærlighedsdukke er verdens mest realistiske sexdukke. Faktisk er hun så realistisk, at hun ser ud som om hun er en brugerdefineret fotodukke.
Hun hedder Rumi, og hendes unikhed slutter ikke der. Hun er en af de mest avancerede sexdukker, med evnen til at stønne og vrikke. Den gigantiske sexdukke vil give dig en oplevelse, du aldrig vil glemme. Du kan trække i hendes lange pigtails og bytte hendes choker ud med en anden – det ville hun ikke have noget imod. Hendes rene kjole er meget nem at tage af, og selvom du gør det, vil du se hendes store F-cup bryster, bløde og bløde at røre ved. Den eneste konkurrence om afvisningen er de virtuelle kærlighedsdukker i fanden dukkespillene.
Pige-sex-dukken har også en rigelig størrelse boble numse, og du vil nyde at banke ind i den og se den bevæge sig. Hun er en silikonedukke, så hun er vandtæt, og du skal ikke bekymre dig om at få hende våd. God fornøjelse med hende. Hun vil det lige så meget som dig.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Buste | 91 cm |
| Talje | 52 cm |
| Hofte | 89 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Arm | 50 cm |
| Ben | 88 cm |
| Fod | 19 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri




















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.