Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 162 cm |
| Brystlinje | 101 cm |
| Taljelinje | 67 cm |
| Hip Line | 106 cm |
| Skulder bredde | 36 cm |
| Benlængde | 74 cm |
| Armlængde | 62 cm |
| Lårlinje | 56 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Nettovægt | 50 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri
















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.