Beskrivelse
Om hende
Præsenterer løsningen for enhver mand, der ønsker at have et nyt og tilfredsstillende seksuelt forhold - The Red Husband Sex Doll. Lavet med stor omhu og professionalisme, denne dukke er lavet af TPE-materiale, og teksturen føles meget ægte. Hun har faktisk alt hvad du behøver, sart hud, glatte og runde saftige store meloner, der vil tilfredsstille alle dine kødelige ønsker i soveværelset. Denne sexdukke er også udstyret med kunstig intelligens, hvilket betyder, at hun kan genkende brugerens stemme, eller man kan røre ved forskellige dele af hendes krop og kommandere hende. Åh, hvilken dejlig massiv bytte, der har ret til at kilde sin mands bukser under intime sessioner. Gør dit seksuelle liv til en chance for en gang i livet ved hjælp af vores Robot Black Sex Doll.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 164 cm |
| Bryst | 81 cm |
| Under brystet | 60 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 103 cm |
| Armlængde | 57 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 56 cm |
| Benlængde | 75 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 42 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.