Beskrivelse
Om hende
Leder du efter at købe en af de bedste ladyboy sexdukker på markedet? Denne sex-anale ægte dukke er designet til at tilbyde dig det allerbedste, når det kommer til seksuel stimulering af en virkelig sex-dukke. Denne 166 cm seks dukke muskel ægte dukke tilbyder den bedste seksuelle oplevelse, hele vejen rundt.
Desuden er denne kash dukke bmf sex scrne ægte dukke designet med din fulde tilfredshed i tankerne. Således sikre, at sexleg med bratzdukke føles så realistisk. Derfor, med denne gør-det-selv plys-sex-dukke er din fulde eksuelle tilfredshed garanteret.
Desuden er denne 3x dukke sex dukkeforum ægte dukke designet til intens fornøjelse. Derfor gør disse realistiske sexdukkepriser absolut det værd. Det betyder, at du kan begynde at forbande en sød sexdukke uden at skulle bruge uhyrlige beløb.
Dimensioner
| Højde | 20,08 tommer/51 cm |
| Bryststørrelse | 29,53 tommer/75 cm |
| Hofte størrelse | 32,83 tommer/83,4 cm |
| Taljestørrelse | 46cm/18.11in |
| Benlængde | 7 cm |
| Nettovægt | 11,5 kg |
| Vaginal | 17,27 cm/6,8 tommer |
| Anus | 13,8 cm/5,42 tommer |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.