Beskrivelse
Om hende
Dette er en smuk realistisk kærlighedsdukke. En, der sikrer, at teenagepiger knepper sexdukke b, er en virkelig stimulerende seksuel oplevelse. Derfor med denne ægte sexdukke Howard Stern ægte dukke. Du kommer til at udforske alle de bedste aspekter ved at bruge en realdoll sexdukke nøgen kneppedukke. Derfor er denne furtanari sexdukke 120 cm en fantastisk tilføjelse til din samling af over 6ft sexdukker.
Ydermere er denne vs sex dukker prøve en fantastisk måde at udforske alle dine vildeste seksuelle fantasier. Dette er fordi denne jmdoll 75cm forum dukke sex er meget holdbar, alsidig og realistisk. Derfor er denne studio ghibli sex dukke perfekt til fyr, der har sex ægte dukke.
Moorever, dette er en tpe sex dukke sælgere bedste tilbud ægte dukke, der garanterer kvalitet. Det betyder, at denne smukke kærlighedsdukke har alle de unikke egenskaber som en realistisk sexdukke. En, der sikrer fuldstændig seksuel tilfredsstillelse med hver runde af dybt fordybende sex.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 168 cm |
| Buste | 82 cm |
| Under Bust | 59 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Skulder | 31 cm |
| Arm | 63 cm |
| Ben | 89 cm |
| Fødder | 20 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 14 cm |
| Nettovægt | 34 kg |
Dukkegalleri















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.