Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 158 cm |
| Buste | 86 cm |
| Talje | 65 cm |
| Hofte | 86 cm |
| Armbredde | 67 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Benlængde | 81 cm |
| Fodlængde | 22 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 14 cm |
| Nettovægt | 34,5 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.