Beskrivelse
Om hende
Præsenterer for dig den fantastiske halvkønsdukke, der taler, den næste store sensation på markedet for swingere. Denne realistiske sexdukke er en attraktiv russisk dame, der endda har en naturlig vagina, realistiske læber i nærheden af kønsorganerne, der kan justeres for stramhed. Denne forførende skønhed til mænd og kvinder er fremstillet af attraktive overlegne materialer og føles hudagtigt at røre ved. Denne halvkønsdukke er et af de mest teknologisk forbedrede værktøjer, der vil gøre det muligt for brugeren at røre og fornemme, at dukken bevæger sig, hvilket gør den så ægte, som den overhovedet kan blive. Oplev noget nyt og spændende i omgivelserne af fornøjelse med vores halve kønsdukke, der er halvt fantasi og virkelighed.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm |
| Buste størrelse | E |
| Fuld Buste | 88 cm |
| Talje | 63 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Fod | 20 cm |
| Mundtlig dybde | 15 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
Dukkegalleri






















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.