Beskrivelse
Om hende
We have an impressive sex doll for you, more than those love and vibessex dolls, this is the perfect representation of the grey hoodie sex doll meme. The Xiao sex doll will bring you orgasm after orgasm, so you never know the end of pleasure. You can come inside a sex doll like her and even get the sex doll heavily soiled, because the TPE material means that she is easier than most to clean up. She is available like other anime dolls for sale, but she is usually sold out fast, like a high quality male sex doll. Just ask the sex doll forum why! It’s because fucking an ebony sex doll hard does it no harm unlike other love doll models. This doll is very durable and will be at your service till you yourself want her no more – although we doubt that is a possibility that is at liberty to happen.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 162 cm |
| Bryst | 88 cm |
| Talje | 66 cm |
| Hofte | 96 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Benlængde | 78 cm |
| Armlængde | 62 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Nettovægt | 41.5KG |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.