Beskrivelse
Om hende
Here is our assortment of our utterly life-like fake sex dolls; feel free to take any from here at www. realdolls. com. Crafted from the best material and designed to look and feel as though they are real human beings the above dolls are real companions that the involved sinners require in fulfilling their carnal desires without the moral issues that surround getting involved with a real human being.
Everything that has been said here is correct; however, what sets the service of dry cleaning apart is not the fine work that is done on each dress but the various classes of cleanliness for each use. Our experienced people have realized methods to wash the interiors of the doll’s body with special solutions that are capable enough to remove the dirt but are not at all acidic.
Enjoy the loveliness of incomparable pleasure and at the same time be assured that you are using a clean realdoll that we hygenically cleaned. Come shop and let it transport you to a level that is extraordinary, one has never seen before.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Øvre Buste | 70 cm |
| Under Bust | 62 cm |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 70 cm |
| Ben | 78 cm |
| Fod | 19 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 30 kg |
Dukkegalleri


































































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.