Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 159 cm |
| Bryst | 83 cm |
| Under brystet | 61 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofte | 92 cm |
| Armlængde | 66 cm |
| Skulder bredde | 37 cm |
| Lårlinje | 53 cm |
| Benlængde | 77 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.