Beskrivelse
Om hende
En ultrarealistisk sexdukke giver dig maksimal tilfredsstillelse. Barbie sexdukken tilbyder også kammeratskab og loyalitet. Disse kærlighedsdukker er uselviske og har din lykke i hjertet. Din halvsolide kærlighedsdukke kan altid opbevares hos dig.
En voksen sexet dukke kommer med de fulde funktioner af en kvindelig kvinde. Hun har smukke bryster, et realistisk udseende areola og en kødlignende vagina. Ved berøring føles de ægte og kan tjene seksuelle formål. Nogle top-of-the-line sexdukker inkluderer asiatiske og japanske dukker.
Den japanske sexdukkepakke kommer med tilbehør til at spille påklædning.
Måske elsker du dine kvinder i store størrelser, vi har en BBW ægte dukke på udsalg. Denne silikonedukke til sex lever op til sit navn. Hendes røv er perfekt til at slå og gribe fat i, mens du rammer din penis ind i hende.
Fordelene ved ægte dukkekærlighedsdukker er mange. De reelle dukkeomkostninger er mindre sammenlignet med tilgængeligheden og øvelsen, som kærlighedsdukken tilbyder. Det er en fantastisk investering i dit seksuelle liv og bør ikke tages let på.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 160 cm |
| Buste | 77 cm |
| Talje | 51 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Arm | 50 cm |
| Ben | 85 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 29 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri





















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.