Beskrivelse
Om hende
Der er ingen form for fantasi, som du ikke kan bringe til virkelighed med vores dukker.
Uanset om det er rollespil, gruppesex eller noget mere eventyrligt, kan det være en stor del af din seksuelle identitet. Hvis du ikke er i stand til at prøve disse kinks ud med dine faste sexpartnere, kan en hardcore sexdukke give den ideelle løsning.
Du behøver ikke at skamme dig over din fetich eller nægte dig selv fornøjelsen ved at udleve den. En kærlighedsdukke af høj kvalitet giver dig mulighed for at udforske den på en måde, der fungerer for dig. Takket være den seneste udvikling inden for teknologi er voksne dukker, der ser ægte ud og har HD-sex, nu mere realistiske end nogensinde før.
Disse kærlighedsdukker er lavet af blød silikone og TPE, som føles næsten lige så ægte som menneskehud. Hun er smidig og smidig på samme tid.
Din nye realistiske sexdukke er her for at tage dit erotiske liv til nye højder af fornøjelse. Hun er ikke bare en kærlighedsdukke; hun er din seksuelle følgesvend, som vil give dig et helt liv med de hotteste fornemmelser. Eller det burde hun i hvert fald.
Når du først har investeret i din drømmedukke, er det afgørende at tage sig særligt af hende, så hun kan være din pålidelige elsker i lang tid.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 166 cm |
| Buste | 94 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 91 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Arm | 51 cm |
| Ben | 80 cm |
| Fod | 19 cm |
| Nettovægt | 42 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.