Beskrivelse
Om hende
Sharing the great news with the greatest invention for any sensual gourmet – the bpt sex doll. This is a beautiful and well-made sex doll that looks and feels just like a real woman, but with a more curvaceous and plumper figure. Using actual skin friendly material, each stroke is virtually a pleasure to the skin, gel like texture. It has sockets that enable the user to change positions and techniques with ease as well as stability during the playtime.
Having exceptionally realistic look to the lips and sexual appealing eyes, the bpt sex doll is an excellent companion and can be considered to be different from other sex toys. From giving self pleasure to finding new methods of spicing up the bedroom as married or in a relationship this stunning beauty is the answer to your needs. Get your own bpt sex doll now, there is no need to wait any longer in acquiring this kind of product.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 164 cm plus |
| Brystlinje | 81 cm |
| Taljelinje | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 59 cm |
| Benlængde | 79 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Nettovægt | 45 kg |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.