Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 150 cm |
| Nettovægt | 28 kg |
| Buste | Lille: 72 cm |
| Mellem: 82 cm | |
| Stor: 87 cm | |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 76 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Skulder | 30 cm |
| Ben | 80 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skededybde | 16 cm |
| Anus dybde | 12 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri


































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.