Beskrivelse
Om hende
"Sexdukker med store bryster er overvurderede" ja, det ved vi ikke om, men vi ved, at hvis du foretrækker sexdukker med mindre bryst, kan vi have silikone-pigedukken til dig. Bobbi er især perfekt, hvis du vil have en billig sexdukke i silikone, en der vil være af god kvalitet, uden at du skal betale gennem næsen.
Denne lille-barmede sexdukke har et par små bryster med bittesmå lyserøde brystvorter og en meget flad, sexet mave. Hun har også et dejligt kønsområde sammen med en smuk pink fisse og ben, der fortsætter for evigt.
Voksne sexdukker i silikone kan være svære at håndtere, da de er tunge eller svære at håndtere. Det er ikke tilfældet med denne 160 cm sexdukke. Hun er høj, men ikke for høj, og hun er let og nem at bære. Hun er så nem at bære, at du ser piger skide dukker som hende i mange sexdukkepornovideoer. Så hun er meget tilgængelig for alle.
Hun kan ansøge som alt, hvad du vil, og kan nemt være dine drømmes lodne sexdukke, hvis det er det, du vil. Giv hende det rigtige kostume, og hun vil være hvad eller hvem du vil. Hvilken handel!
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Under brystet | 60 cm |
| Talje | 57 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Armlængde | 68 cm |
| Skulder bredde | 30 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 53 cm |
| Benlængde | 82 cm |
| Fodstørrelse | 23 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
Dukkegalleri
























































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.