Beskrivelse
Om hende
De siger, at djævelen er i detaljerne, men han kan også være i denne løse fisse-sex-dukke. Hvis du er her, er det fordi du vil have en sexdukke med tyk røv og ved, at vi er det bedste sted at få det uden at skulle sidde på et kedeligt foredrag om, hvordan rigtige sexdukker laves. Denne djævle-sexdukke kaldes det på grund af antallet af petit morts, hun forårsager, og desuden ved vi, at alle elsker en god gruppesex med en sexdukkehistorie. Og med denne sexdukke kan du ignorere, hvad der end blev sagt i sexdukkens STI-filer, fordi den blodbårne dukke vil være ren, og som alle ægte shemale-sexdukker, nem at rengøre for at undgå infektioner. Du kan gå på denne sexdukke bagfra, eller endda kneppe den løse fisse sexdukke fra en vinkel. Hun er ikke en sengeliggende sexdukke, prøv ALT.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 162 cm |
| Bryst | 96 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 98 cm |
| Skulder | 38 cm |
| Benlængde | 77 cm |
| Armlængde | 65 cm |
| Fodlængde | 22 cm |
| Nettovægt | 42 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri





















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.