Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Kropsstørrelse | 157 cm |
| Nettovægt | 28 kg |
| Fuld Buste | 75 cm |
| Under Bust | 54 cm |
| Talje | 52 cm |
| Hofte | 93 cm |
| Fodlængde | 20 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri
























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.