Beskrivelse
Om hende
Ikke alle mænd elsker buttede damer. Der er mænd derude, som hellere vil gå efter petite damer med slank krop, men nogle af disse mænd er generte, travle på arbejde, eller de har bare lavt selvværd og kan ikke lide forlegenhed.
Når du køber en sexdukke online, har du brug for en sexet ægte dukke. Disse dukker er både sexede og så ekstremt realistiske, at du ville forveksle dem med et rigtigt menneske.
Vores petite kærlighedsdukker er de mest ægte kærlighedsdukker online. De er de mest naturtro sexdukker, og de er de bedste. Hvis du vil have den ultimative sexdukke, så skal du købe denne ægte kærlighedsdukke.
Hun tilbyder det bedste kammeratskab, og du kan tage hende med dig, hvor du vil. Du kan også tage hende med på rejse, en køretur, en ferie, eller du kan lade hende vente pænt derhjemme på din ankomst.
At købe sexdukker online kan være risikabelt, fordi du måske går efter de forkerte med materialer af dårlig og lav kvalitet, men vi giver dig kun det bedste, og det er derfor, vi opfordrer dig til at gå efter denne stærkt anbefalede Ultimate sexdukke. Forsendelse er tilladt til alle lande.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 156 cm |
| Brystlinje | 78 cm |
| Taljelinje | 53 cm |
| Hip Line | 84 cm |
| Skulder bredde | 30 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Benlængde | 85 cm |
| Fodstørrelse | 20 cm |
| Lårlinje | 43 cm |
| Kalvelinje | 27 cm |
| Nettovægt | 29 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri




























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.