Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 155 cm |
| Bryst | 74 cm |
| Talje | 57 cm |
| Hofter | 82 cm |
| Armlængde | 54 cm |
| Skulder bredde | 33 cm |
| Kalv omkr | 30 cm |
| Lår Circum | 44 cm |
| Benlængde | 81 cm |
| Fodlængde | 21,5 cm |
| Nettovægt | 30 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri

























































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.