Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm |
| Buste | 87 cm |
| Ned buste | 54 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Talje | 51 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Håndlængde | 14 cm |
| Benlængde | 88 cm |
| Mundtlig | 12 cm |
| Vaginal | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Fodlængde | 20 cm |
| Nakkeomkreds | 31 cm |
| Nettovægt | 33 kg |
Dukkegalleri





















































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.