Beskrivelse
Om hende
Sexdukkebutikker i Chicago kan prale af sjældne dukker som ibabe sexdukke porcelæn på lager. Med disse sjældne sexdukker kommer forskellige tykke sorte sexdukklegetøj. Brazzers sexdukken erstatter dukken, hvis din nuværende sexdukke ikke fungerer.
Sarada-sexdukken vil ikke lade dig hænge under sex. Hun kommer med løfte om færdiggørelse. Flere cumloads i sexdukke er muligt, hvis sexdukken opfylder dine krav. En sexdukkemand er en, der konstant ser dig flere fuck-episoder, når det er nødvendigt.
Kvinde skide mandlige køn dukke vil have sin vagina fyldt med en penis, der er kød som. Skedeindlæg til sexdukker justerer størrelsen på kusse, indtil den passer til din penis. Du kan tage fat i den kvindelige kønsdukke med pink hår bagfra for at holde hende på plads.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 170 cm |
| Øvre Buste | 101 cm |
| Under Bust | 59 cm |
| Talje | 56 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Ben | 87 cm |
| Fod | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 44 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.